| RaVuL a întrebat:

Cum pot sa vad videoclipurile de pe youtube la o calitate mai mare de 380p
de ex la 760p sau 1000 si ceva?

Stiu ca tine de placa video care o am(nVidia GeForce FX5200)

daca dau la aceasta calitate mi se vede interupt si sunetu al felwinking

deci va rog daca stiti metode va rog...

DAU O MARE FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand iti trebuie un hardware mai puternic.
Poti vedea un video 720p si cu un fx5200, dar trebuie sa te tina procesorul(la putini merge). La 1080p n-ai sanse pentru ca-ti trebuie PC mai performant(procesor dual-core, placa video capabila de decodare HD, compatibila DX10, exemplu: minimum ATI HD 2xxx, Nvidia GeForce 8xxx)

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Actualizeaza driverele video pentru placa ta!