| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot Set frecventa cpu (procesorului) Problema : Cand joc pu subway surfers ...am lag si freez moment in subway surfers (Mentionez Folosesc Un Telefon Vodafone Smart 3) Dau funda plzz help

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Te rog, reformuleaza.

| anonim_4396 explică (pentru LTAA):

Am un Vodafone smart 3. cand ma joc pou subway surfers am lag se misca foarte greu ...am vazut telefoane mai slabe decat al meu care se miscau foarte repede

| LTAA a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai cum. Poti sa faci Root, dar daca nu il faci bine, chao garantie.