| PierrotLipsss a întrebat:

Daca acum cateva zile mi-am cumparat un ceas de la B&B,din mall,exista vreo posibilitate sa i-l inapoiez si sa primesc banii inapoi?
nu e stricat,functioneaza perfect, doar ca nu il mai vreau.
tin sa precizez ca a trebuit sa ii scot o zala la ceasornicarie ptc.era prea larg, dar inca o mai am si banuiesc ca o poate puna la loc.multumesc

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti incerca, nu pierzi nimic, dar sunt sceptic, de obicei nu accepta restituirea. Numai bine!

| AnnaAnnne a răspuns:

Sansele sunt foarte mici sa ti.l primeasca mai ales ca ai facut modificari asupra lui, dar totusi incearcahappy

| DedeeAndreea a răspuns:

Buna.De multe ori am incercat si eu sa inapoiez lucruri(care erau noi, le-am folosit doar 1 zi), insa, din pacate, nu s-a putut.Cei de la magazin mi-au spus ca atunci cand cumpar un lucru, nu il mai pot da inapoi.Am fost suparata cateva zile, mai ales ca acele lucruri nu imi placeau, si imi vroiam banii inapoi, dar asta este.Insa in cazul tau, nu stiu daca iti va accepta sau nu ceasul.In orice caz, trebuie sa te astepti la orice, sa fii pregatit/a pentru orice lucru.Bafta! Sper sa poti inapoia ceasul!