| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa cumpar un antivirus trebuie sa platesc anual sau tot odata

Răspuns Câştigător
| vrelian a răspuns:

Scrie pe carcasa daca cumperi de la magazin.sau pe net la fel spune cit este valabil.si apoi scrie si dupa instalare cind il deschizi pe calc.iar cind expira la fel te anunta inainte cu ceva zile daca nu cu o luna. ceva de genul asta.referitor la plata platesti cit scrie ca costa acel antivirus.asta nu e ceva ca cablu sau net sa faci contract sa platesti lunar si mai stiu eu ce.este ca si la windows, cumperi instalezi si ata.doar ca windowsul este valabil vorever, pe cind ativirusul cit scrie pe el.numai bine

4 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

Il platesti odata. si il ai pe 1- 30 ani.

| manolo a răspuns:

Licenţa este validă un an de zile, după care va trebui să o replăteşti sau să treci la o versiune free.

NU trebuie sa platesti tot odata, ca Antivirusul il iei cu toate cele necesare deci il platesti tot odatawinking bafta

| AndreiBolos a răspuns:

Licenta pe o anumita perioada, deci se plateste anual, 100%.