| InTheAir a întrebat:

De ce, cei de la Facebook, blocheaza atat de des conturile in ultima perioada? M-am trezit a 2-a oara blocata desi n-am facut NIMIC...si mai imi si scrie ca la urmatoarea "abatere" ma blocheaza permanent. Si am vazut ca foarte multi se confrunta cu problema. Are cineva ceva idei?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai postat ceva interzis.

| ReusxD a răspuns:

Habar n-am si pe mine ma blocheaza dar nu stiu de ce..ar fi bine sa ii trimitem un mesaj privat utilizatorului neluL

| CatalinaMaria17 a răspuns:

Poate sunt prea multi utilizatori care nu sunt activi thinking Si eu am patit acest lucru.