| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. De cateva zile YouTube-ul imi merge greu / intrerupt / sacadat, la fel si sunetul. Nu stiu ce sa fac. Am facut si update la Adobe Flash Player de nu stiu cate ori. L-am dezinstalat apoi reinstalat de vreo 10 ori. Nu stiu ce sa fac! Pana acum nu am avut probleme cu el. Vreau sa mentionez ca doar pe YouTube mi-se intampla. Alte site-uri imi merg "brici", chiar si video-uri de pe youtube postate pe alte site-uri imi merg perfect. Va rog sa-mi spuneti ce sa fac, pentru ca m-a innebunit. Nu pot vedea nici un video pe youtube!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca Adobe Shockwave Player de aici http://get.adobe.com/shockwave/ Apoi du-te la un film de ex pe youtube si Click dreapta pe player> apoi clic pe Setari> Dezactivare(debifare) Accelerare Hardware> si apoi da un restart la browser Internet! Bafta!

| heddy10 a răspuns (pentru neluL):

Click dreapta pe care "player"... scuze ca te intreb, unde se gaseste acest 'buton'?

| neluL a răspuns (pentru heddy10):

In youtube pe orice videoclip ->da click dreapta chiar pe el (player).

| heddy10 a răspuns (pentru neluL):

Da dar nu-mi apare Setari...

| neluL a răspuns (pentru heddy10):

Atunci -> Settings...care este acelasi lucru

| heddy10 a răspuns (pentru neluL):

Am meniul in romana si nu-mi apar decat astea :

-Copiaţi adresa URL a videoclipului

Copiaţi adresa URL a videoclipului la ora curentă

Copiaţi codul HTML de încorporat

Raportaţi o problemă de redare

Copiaţi informaţiile de remediere a problemelor

Opriţi descărcarea

Fereastră de tip pop-out

Faceţi un test de viteză

Afişaţi informaţii video

Despre HTML5

| neluL a răspuns (pentru heddy10):

Reinstaleaza Flash Player! Nu este instalat bine! La instalare inchide toate programele inclusiv browserul

Adobe Flash Player. Il descarci de aici http://get.adobe.com/flashplayer/ Si debifeaza ceea ce-ti apare deasupra linkului de download! Vezi foto http://i.imgur.com/to4cu.jpg La mine a aparut McAfee dar la tine mai poate sa apara si google Chrome ->orice ar fi trebuie sa debifezi. Asa se instaleaza doar Adobe Flash Player. La instalare inchide toate programele + browserul.

Dar mai intai dezinstaleaza-l pe acesta care il ai acum ->
ELIMINARE PROGRAME
Windows 7 sau Vista:
Intra in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Uninstall' (Eliminati)
Windows XP:
Intra in 'Start > Settings > Control Panel' and double click on "Add or Remove Programs". Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Remove' (Eliminati).

ACUM Curata registry cu CCleaner.
http://www.piriform.com/CCLEANER
Dupa curatare da un restart pc si porneste instalarea pe curat.
Bafta!

| heddy10 a răspuns (pentru neluL):

Multumesc! Am rezolvat problema.

| neluL a răspuns (pentru heddy10):

Cu placere! bye, bye wave

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns (pentru neluL):

Mersi, am rezolvat, asta era și problema mea. happy

14 răspunsuri:
| Drxx_Mihai_1990 a răspuns:

Descarca programul 3Dp CHIP si descarca ultima versiune a placii video...asa am patit si eu si mi.am instalat ultima versiune si merge perfect!

| Drxx_Mihai_1990 a răspuns:

Salut! Descarca aplicatia 3DP CHIP si descarca ultima versiune a placii video...fix asa am patit eu eu...https://www.youtube.com/watch?v=StpZic1oCww

| Milea_Iulian_1990 a răspuns:

Tot asa merge man si am facut ce a zis nelu, tot in reluare merge.

| heddy10 a răspuns (pentru Milea_Iulian_1990):

Incerca cu alt browser. De ex. eu folsesc pentru youtube Mozilla. Si nu am problemewinking

| Alexandru_Stefan_1988 a răspuns:

NeluLe la mine a mers... tnx 4 inf