| kaTTsu a întrebat:

Deci as vrea sa stiu daca pot cumpara orice placa video? pentru calculatorul meu?
Am un calculator destul de bun, dar placa video 512 mb si lasa de dorit, vreau ceva de 1gb si sa vad jocurile nesacadat si perfect.
Am gasit cateva placi video de 1 gb pe net si as vrea sa stiu daca le pot pune pe calculatorul meu.
Am mai avut odata experienta pe alt calculator sa ii pun o memorie Ram de 1 gb si am bulit toata placa de baza cand i-am dat drumu. cred ca era vorba de frecvente thinking

1 răspuns:
| Carnatel a răspuns:

Placa video e slaba dar 1 gb e suficient dar depinde si ce procesor ai al meu este slab doar de 600 deci merita poti sa iti bagi jocuri bune