| T3rr4n14n a întrebat:

Dupa o ora jumatate maxim 2 ore imi pica netul de pe PC. Ajutor! Ce pot face?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie setata "reconectare automata" (pe router sau la proprietatile retelei).

| T3rr4n14n explică (pentru Bula):

Ok o sa incerc mersi!

| gabicoo a răspuns:

Vezi sa nu fie de la router.
Asta patesc si eu. La mine e simplu. E din cauza routerului. E cam vechi. Pur si simplu îl scot din priza apoi dupa 30 secunde il bag înapoi se reseteaza singur si nu mai am probleme.

| petitconseil a răspuns:

Poate e de la reteaua la care esti abonat, mai fac si ei reparatii, reglementari, ori e routerul vechi si trebuie schimbat.

| Pietricel a răspuns:

Ori fac cei de la firma de unde ai internet ceva modificari ori cuiva i s-a pus pata pe netu' tau si da cu VPS-u in tine.