| rrrbeto95 a întrebat:

E ok sa folosesc laptopul conectat la priza si cu bateria scoasa? Se poate strica?

5 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Nu se strica

| VladimirPutin a răspuns:

Se strică bateria dacă este când e în priză

| Luci009 a răspuns:

De fapt acest lucru este indicat, eu am facut opusul si acum daca ma mai tine 1 ora bateria este bine

| PisicMic19 a răspuns:

Lasa bateria in el. cind vine un soc de tens moare lapt si platanele din hdd zgirie cilindrul=belea=beduri fizice.Il poti folosi si fara baterie dar alimentat prin UPS cu acumulator cind cade curentul nu moare lapt si ai timp sa inchizi sesiunea de lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu o tin non-stop scoasa si cu cablu conectat in priza, si nu am probleme bateria este doar de incarcat si luat cu tot cu laptop in vacante s-au plimbari mici tine doua s.au 4 ore o baterie depinde de cati volti este.