| Anonimul1600 a întrebat:

Funda raspunsului care functioneaza! Dc in windows 10 imi arata ca am doua monitoare? Can eu am unul. Cum fac sa imi arate ca am doar unul

Răspuns Câştigător
| Apollo007 a răspuns:

Probabil ai folosit tv-ul sau altceva ca al doilea monitor. Apasa Fn+F10 de la tastatura(se comuta intre ecrane) și alege pc screen only. Daca ai cabluri conectate pentru tv sau alte monitoare deconectează-le!

| Anonimul1600 explică (pentru Apollo007):

Aveam un cablu in plus din cauza asta nu puteam da pe placa video dedicata

1 răspuns: