| razwan3l a întrebat:

Heelp am dat drumu la pc si imi apare eroarea asta: windows-system error
there is an IP adress conflict with another system on the network netu imi mere da tot imi apare din bara balonasu cu eroarea si ma dispera ce pot sa fac big grinbig grin:big grin

2 răspunsuri:
| 123erty1 a răspuns:

Adica iti mai foloseste cineva netu tau. si folositi amandoi acelasi net si de asta nu se poate doi pe o adresa IP

| myty a răspuns:

Trebuie sa intri pe internet si in loc sa scrii in browser www.google.com iti scrii ip tau si de acolo faci niste configurati care iti sunt explicate acolo.