| AGoofi a întrebat:

Hei.
Am o problemă cu mess-ul. de nu pot adăuga în listă pe nimeni.
Îmi spune : "Your request to add a contact has taken longer than expected to complete "
Iar puţin mai jos : " The operation may have succeded. Please check your Messenger List later ".
Aşa şi am încercat puţin mai târziu şi tot nu pot adăuga.
Ce aş putea face.
Dau fundă.
Vă mulţumesc!

2 răspunsuri:
| ChuckNorris1337 a răspuns:

Mi se pare ca am mai vazut o intrebare de genul asta. Probabil au ei probleme cu serverele si se va rezolva intr-o zi - doua.

| AGoofi explică (pentru ChuckNorris1337):

Şi eu am văzut tot o întrebare de genul.
Şi ştiu mai mulţi care au probleme de genul dar credeam că se poate rezolva cumva happy...