| AlexMoss a întrebat:

Hei cum pot afla parola de la administrator pentru ca am uitat-o.
Multumesc Anticipat.

3 răspunsuri:
| kbej a răspuns:

Ma omule unde ai uitat-o?! la un joc la un calculator la un site? la ce ai uitat ca sa stiu ce sa iti raspund!

| AlexMoss explică (pentru kbej):

Parola de la Profil(atunci cand deschizi pc iti zice sa selectezi profilul (ex:GiGi)

| Marian_Aenoaei_1987 a răspuns:

Am si eu o problema cu parola. e problema la administrator am schimbat-o si nu am dat restart apoi am mai introdus si alte parole si nu mai stiu ce parola e am pus tot felul de parole. cum as putea sa o recupar? pentru ca am incercat cu Safe mode dar tot imi cere parola. Ma poate ajuta cineva?