| vladisimo a întrebat:

Am un laptop Acer Extensa 5635G si intr-o zi pur si simplu mi s-au oprit boxele. Cand ma uit in setari imi arata ca si cand ele ar merge perfect dar nu se aude absolut nimic, chiar si cu volumul la maxim. Poate fi vreo problema cu placa de sunet? Si daca da cum o rezolv?

7 răspunsuri:
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Acerlaughing De ce te miri...doar e varza laughing

| EmoZack13 a răspuns (pentru NuConteazaNumeleee):

S-au ars, asa am patit si eu cu un HP dv6 3156 sl, costa in jur de 100 ron, laptopurile sant facute sa se strice mie mi s-a ars un Acer, si HP-ul care mai intai au cedat boxele

| NuConteazaNumeleee a răspuns (pentru EmoZack13):

Rahat. HP e sfantlaughing Eu am HP de 1 an jumate si nu am avut absolut nicio problema cu el pana cand l'am scapat jos (din vina mea) Aa da si dupa ce l'am reparat a mers mai bine ca prima data si inca merge.

| EmoZack13 a răspuns (pentru NuConteazaNumeleee):

Pai eu l-am demontat, si de aia s-a dus naibi definitiv ca altfel il aveam si acum, laughing

| NuConteazaNumeleee a răspuns (pentru EmoZack13):

Pai vezi...HP e sfanttongue

| EmoZack13 a răspuns (pentru NuConteazaNumeleee):

Da asa e dar boxele laptopului meu (altec lansing) nu au fost sfinte :p dupa am sfintit eu laptopu definitiv laughing