| Paramore_1504 a întrebat:

Heii TPU! ..Stiti ..am o situatie cam incurcata.straight face am un id ..si nu am mai intrat demult pe el ..si am uitat parola ..problema este ca nu imi mai stiu datele personale ..si am mare nevoie de el crying spuneti-mi va rog ca ma puteti ajuta.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E pierdut contul. Da eu nu inteleg daca ai asa mare nevoie de el si ai informatii atat de pretioase pe el cum dracu sa uiti parola?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunde la intrebarea de securitate. daca nu, pa.

| Anonymous1995 a răspuns:

Nu ai cum sa il mai aflii daca ai uitat si parola si intrebarile secrete...Incearca sa-ti amintesti macar intrebarilebig grin

| Patrisia14 a răspuns:

Nu este nici o solutie.cea mai buna solutie este sa iti faci alt cont' si sa iti notezi datele intr-un carnetel..sau varaianta.( daca ai bifat memorati id... si daca ai appasat pe yahoo.da.) dar mnuu sunt sanse

| Paramore_1504 explică:

Mrs oricum.straight face