| 11vladutz90 a întrebat:

Hey, am cartela Cosmote, vreau sa vorbesc in Italia din minute, cum fac? Exista vreo extraoptiune disponibila? Am auzit ca Roming Traveler face ceva insa am cauta si nu prea inteleg, puteti sa ma ajutati?

1 răspuns:
| educatie2021 a răspuns:

Simplu cauti o extraoptiune cu minute nationale SI internationale.
apelezi *100# apoi selectezi ramura 3 (extraoptiuni si numere favorite) si de acolo iti dau ei mai multe variante:
Xplore
star 330
freedom
full power
2000 promo
etc.
Le iei pe fiecare in parte si vezi care iti convine(care are mai multe minute internationale).