| MarianaTirzuman a întrebat:

Hey. Revin cu o intrebare. Nu stiti, ce internet merge nelmitat (fara banda). Prin ce? Va rog spuneti-mi. Voi prin ce aveti? Merge bine? Funda, a, şi prin ce pot sa-mi bag antenă care să aibă si antena 1? daca imi bag prin Romtelecom? Funda.-*

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Nu exista internet neilimitat fara banda. Fiecarui utilizator de internet i se aloca de catre cel care asigura serviciul de internet o anumita banda,
functie de viteza pe care o doresti.
-Prin Romtelecom poti cu antena parabolica.
Du-te aici ca sa intelegi mai bine:
http://www.romtelecom.ro/

4 răspunsuri:
| MarianaTirzuman explică:

Pai am sa ma interesez de toate. big grin

| corina56 a răspuns:

Eu una am de la Romtelecom clicknet si la net platesc dor 20 de lei si stau 24 din 24 daca vreau. Sper ca te-am ajutat Funda?

| MarianaTirzuman explică (pentru corina56):

Cum adica stai 24 din 24 big grin?

| andreiutzu2000 a răspuns:

Fiber power este cel mai rapid, din cate am inteles, si nici nu costa mult