| Anonimmm98 a întrebat:

In seara asta am aprins becul in camera si s-a ars, apoi l-am aprins si pe cel de pe hol si s-a ars si ala. Acum nu mai functioneaza niciun bec din casa. Mentionez ca prizele n-au nimic. Care ar putea fi problema si cum ar putea fi rezolvata?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deci casa ta are doar 1 camnera si un hol?
Posibil un scurt circuit pe linia de lumina.
Puen o veioza in priza pana maine si cauatati un electrician sa vina sa vada ce se intampla.

| Ghostrider332 a răspuns:

Cheama un thenician ca ti s-au ars siguratele, la mine e ceva normal dar noi rezolvam cu lita tu nu face asa!

| Anonimmm98 explică (pentru Ghostrider332):

Mai nou prizele scot un sunet ciudat, dar nu in toata casa, doar in camera aceea

| Ghostrider332 a răspuns (pentru Anonimmm98):

Cheama neaparat un thenician ca risti un icendiu! Serios man!

| dirtyraccoon a răspuns:

Nu incerca sa improvizezi sau sa faci tu ceva ca sa repari. Cheama un electrician!