| Antonio_Flori_1996 a întrebat:

La ce ajuta antivirusul norton? la internet sau la pc?

4 răspunsuri:
| xBro a răspuns:

Salut, nod32 ajută amândouă variante, poftim site-ul = http://www.eset.ro/antivirus/free-download.php

BAFTĂ!

| Sorinutsu a răspuns:

Salut, Norton este bun atat pentru PC cat si pentru Internet, la fel si Avira de exemplu, are 2 versiuni, oricum te intreaba cand il instalezi, daca vrei sa-ti protejeze si browserul!
O zi buna!

| DreyP a răspuns:

Norton ca majoritatea antivirusilor are doua versiuni Antivirus si Internet Security.Varianta Antivirus se bazeaza pe protectia sistemului operativ iar varianta Internet Security iti ofera protectie sistemului plus atunci cand navighezi pe internet.
Acum depinde de ce ai nevoie, Antivirus sau Internet Security.