| 0123456789102003 a întrebat:

Mi-am cumparat un selfie stick nou! Este de la A+ prin bluetooth. Nu stiu daca eu nu stiu cum se conecteaza sau daca trebuie sa-l schimb dar nu-mi apare cand vreau sa ma conectez si l-am deschis

4 răspunsuri:
| tigru1 a răspuns:

Ca sa iti mearga vezi ca are un buton la maner sub el...dai pe on..activezi bluetooth-ul la telefon si dai conectare la selfie-stick..bafta!

| RomanianBoy333 a răspuns:

Activeaza-ti Bluethooth-ul depe tell si apoi uitate ft bine pe selfie stick unde ai un buton cu on apasa pe el intra pe bluethooth depe tell si conecteaza-te sper ca te-am putut ajuta!

| 0123456789102003 explică (pentru RomanianBoy333):

Am facut asta dar tot nu imi apare la dispozitive bluetooth

| RomanianBoy333 a răspuns (pentru 0123456789102003):

Atunci daca mai ai garantia pe el trebuie sa il duci inapoi sa iti regleze cv la el!