| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce are tastatura!
Cand apas sa fac acolada imi da ă si cand apas shift imi da Ă,am schimbat dupa RO pe EN si tot asa face.
In loc de doua puncte imi da ş, in loc de ghilimele imi da ţ.
Ce are!

Răspuns Câştigător
| Useeeer124124 a răspuns:

Stiu eu laughing Si mie mi se intampla sad. Dar atunci cand schimbi de pe RO pe EN trebuie sa fii in spatiul in care vrei sa scrii. De exemplu esti acum aici la comentarii pe TPU.ro si iti apar diacriticile [ ȘÂȚÎĂ ]. Tu trebuie sa schimbi de pe RO pe EN dar sa ramai in acest spatiu in care scrii!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat