| untu a întrebat:

Nu stiu ce se intampla cu calculatorul meu? Ca a inceput sa incetineasca si s-a oprit,apoi s-a intrerup si a aparut fundalul albastru cu mesaje de genul,, ca a detectat un software sau un hardware nou, .......etc! Ce trebuie sa fac sa pot interveni si sa rezolv ceva de urgent! Rog seriozitate catre specialistii in IT sau calculatoare! Multumesc frumos, mi-e teama ca sa nu mi defecteze laptopul meu!

4 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Il ai demult?
ce windows ai pe el
ai incercat sai dai un system restore

| untu explică (pentru njohn):

Nuuuuu! Il am din luna Iulie 2012! Am sistemul de operare windows 7 Home Premium

| njohn a răspuns (pentru untu):

Posibil sa ai hddul plin de virusi, instaleaza windowsu din nou si formateaza hdd-ul

| MetallZuZ a răspuns:

Incearca sa-l defragmentezi. big grin