| anonim_4396 a întrebat:

PS3 sau Tableta? sa-mi spuneti avantaje / dezavantaje please!

Răspuns Câştigător
| MrFilip a răspuns:

Pai. dupa mine ar fi PS3-ul deoarece. te poti juca acasa in timpul tau liber si este foarte frumos deoarece este elegant, dar depinde de joc, si as mai face o diferenta intre PS3 si Xbox deoarece pe Xbox te joci fara manete fara nimic, este cu senzor. Cat despre Tableta. depinde si ce tableta preferi. ea este buna cu Windows 8, si este utila deoarece o poti lua cu tine mai oriunde, este usor de manevrat. Acuma, este decizia ta ce vrei sa iti cumperi. O zi buna.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Alege PS3!

| MrFilip a răspuns (pentru OnuOnulică):

Si daca alegi PS3 cumperi tu jocurile? Pe langa tableta le iei free.

| sltlp a răspuns (pentru MrFilip):

Da, ia mai gandeste-te...