| Lemon1213 a întrebat:

Sall....Am o problema cu calculatoru meu, nu imi merg gadgeturile nu mi se deschide skype si nici YM. Sa va spun ieri l-am pus la devirusat si dupa 2 ore nici antivirusul nu mai functioneaza... nici google chrome sau internet explorer nu ma lasa sa folosesc spune ca "nu exista"! PS: am Avast antivirus big grin

2 răspunsuri:
| Neworder21 a răspuns:

"am Avast antivirus"

pune un antivirus normal, scaneaza tot. Daca nu merge reinstaleaza W.

| efpies a răspuns:

Reinstaleaza Windows-ul.Si foloseste si un program firewall!