| krysisme a întrebat:

Am o problema cu un galaxy mini 2 gt-s6500D.Deci nu mai intra decat in download mode si are bootloop(ajunge pana la sigla cu Samsung si isi da restart iar si iar si iar la infinit). Am nevoie de un program de calculator cu care sa dau wipe data and factory reset ca sa nu mai dea bootloop. Ms anticipat sidau funda la primul raspuns care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Apesi volum in jos si power, ca sa intri in modul downloading, (nu exista telefon care sa nu intre)... iei de pe net ODIN, cauti pe google un android stock pentru mini 2 si te apuci de treaba.