| RromAn a întrebat:

Am o baterie portabila si cand imi pun telefonul la incarcat, bateria se tot opreste pentru o secunda ca si cum as opri-o. Cu alte telefoane merge perfect. Telefonul meu nu are probleme, iar cablul este bun si sta fixat cum trebuie.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca cu altele merge bine dar cu telefonul tau se intrerupe, logic, unde crezi ca e problema?

| RromAn explică (pentru darrio2007):

Pai cu telefonul meu merg alte baterii, cu acelasi cablu.

| darrio2007 a răspuns (pentru RromAn):

Problema e la telefonul tau, ce pana mea nu intelegi?

| RromAn explică (pentru darrio2007):

Pai de ce merge cu oricare alta baterie si cu asta nu?

| darrio2007 a răspuns (pentru RromAn):

Nu se potrivesc. Ca femeia cu barbatul, uneori. Ce ai vrea sa-ti mai spun?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu e compatibila cu modelul tau de telefon, daca zici ca cu alte telefoane merge.

| Bizon95 a răspuns:

Telefonul tau are nevoie de o putere mai mare decat alte telefoane, iar BATERIA E SLABA!

| Demidol a răspuns:

Un contact care nu se face bine? Nu am alta idee.