| wolfman22 a întrebat:

Am o intrebare, nu inteleg cum este facut efectul cu vocea pe vine ex( vine-ul merge si pe fundal se aude vocea..gen spune ce gandeste dar fara sa deschida gura)
Nu iteleg cum se face?!

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Pai, e foarte simplu. Se filmeaza omul cum sta si gandeste, dupa vorbele tale, inregistreaza vocea in format.mp3, si lipeste acel video cu acel fiser.mp3, in care e vocea si-l salveaza.

Chestia asta o poti face in Windows Movie Maker.

| wolfman22 explică (pentru miTzuliK93):

E am vazut asta in Vine.dar nu iteleg cu pot sa o fac! In aplicatia vine