| boss97 a întrebat:

Salut.Am o problema cu laptop-ul, cand il deschid imi apare "A disk read error occurred" si nu se mai deschide, oare ce are? Si cum pot recupera datele de pe hard disk?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie schimbat hard discul, nu ai cum sa recuperezi datele de pe cel vechi.

| DangerPlayer a răspuns:

Asa imi apare cand bag stiku cu windowsu sa il fac si scod stiku repede. Tu incercai sa faci windowsu sau?

| DangerPlayer a răspuns:

Sau daca nu scoate stiku daca il ai bagat in unitate sau dvd-sd inainte de a aprinde pc-u

| boss97 explică (pentru DangerPlayer):

Nu am nici un stick si nici cu windows-ul, cand sa-l pornesc mai porneste-l daca poti.