| vmalex21 a întrebat:

Am o problema cu o placa video ATI Radeon 5670 de 1 giga/128 biti.De curand ramaneam fara imagine pe monitor cateva secunde iar mai nou cand aprind calculatorul bipaie de 3 ori dar nu am deloc imagine pe monitor.Am curatat calculatorul de praf, am curatat sloturile placi si rami cu alcool izopropilic, a mers 2 zile dupa care din nou aceeasi problema....cand isi da drumul merge 10-15 minute dupa care raman fara imagine si la restart bipaie.Ce as putea sa fac sau sa incerc? A mai avut cineva probleme similare?

Răspuns Câştigător
| floryn3lxxx a răspuns:

Vezi daca ti se invarte culerl la procesor...asta fiind un motiv in care se restarteaza pc! a 2 varianta este slotul de la placa video!