| LucianP a întrebat:

Salut.am o problema cu PC. cand ma joc http://tera-europe.com/en/home.html,dupa aproximativ 15-20 min mi se blocheaza imaginea si mie se restarteaza pc si nu stiu de ce. mentionez ca am configuratia 4GB ram, 1GB placa video Nvidia Gforce GT 220, procesor Intel dual core E 5700 3Ghz, windows 7.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Asta voiam sa-ti spun acum sa faci! Din cauza temperaturilor mari isi da restart.

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Alte programe ai deschise in paralel? Debifeaza din Startup toate programele nefolositoare. Windowsul e original/activat?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| LucianP explică (pentru neluL):

Windowsul e licentiat, in paralel este pornit browserul, muzica, daemon tools cam atat.

| neluL a răspuns (pentru LucianP):

Intra in Start, in Run scrie msconfig, aici da click pe tabul Startup. Spune-mi ce programe sunt bifate acolo.

| McAlleks a răspuns:

Aveti idee care e cel mai bun caracter in jocul TERA?