| Andrei_3853 a întrebat:

Salut.am o problema la PC,aud click-uri in casti, fara sa dau eu vreo unu...am scos mouseul,l-am bagat,tastatura e fara fir,la un interval de cateva secunde tot aud sunete de clickuri,si la sageata uneori arata ca se incarca ceva, stie cineva care e problema? Ma gandeam sa reinstalez Windowsul daca nu gasesc alta solutie...si oricum cred ca o sa fac asta, dar poate stiti de la ce o fi problema asta.

2 răspunsuri:
| TeddyPaul a răspuns:

Poate ii bantuit pc-ul xD

| meduzza a răspuns:

Poate ca ia un program care ruleaza incontinuu si nu se incarca intra in task manager si vezi ce ai pe acolo. sau schimba castilelaughing