| FlorentinMaldan a întrebat:

Am si eu o intrebare! Este buna aceasta unitate

Procesor
Model Procesor:Intel® Pentium® Dual-Core G630Frecventa procesor (MHz):2700Dimensiune Cache procesor (KB):3072
Placa de baza
Video integrat:Intel HD GraphicsSunet integrat:High Definition AudioRetea integrata:Realtek 8111Sloturi:1 x PCI Express x16
2 x PCI Express x1Chipset:Intel H61
Memorie
Tip RAMbig grinDR3Capacitate (MB):4096Frecventa memorie (MHz):1333
Unitati de stocare/optice
Capacitate HDD (GB):500Interfata HDD:SATAUnitate opticaDVD+/-RWViteza de rotatie (rpm):7200
Periferice
Tastaturabig grina Mousebig grina
Altele
Carcasa:MiddletowerTip sistem:Home/Home OfficePutere sursa (W):450Porturi:1 x PS2
1 x VGA
1 x RJ-45
Audio

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

PC-ul este cel de aici :
http://www.emag.ro/......xplorerV9B
Este atat de bun cat poate fi un PC de 12 milioane lei. Daca il vrei pentru jocuri nu e bun.

| FlorentinMaldan explică (pentru taken):

Mersi de informatie

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Da, este bun, dar ti-as recomanda si o placa video pe PCI pentru ca este mult mai puternica decat cea integrata.

| sdhashsah a răspuns:

Da

| FlorentinMaldan explică:

Mersi de informatie taken