| Mihnea2010 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru posesorii de telefoane cu android. Vreau sa imi cumpar un xperia x8 si as vrea sa stiu daca pot lua aplicatii de pe android market direct din calculator. Adica sa am telefonul conectat si sa iau aplicatiile de pe calculator. Sau e ca la ovi store de iti da un link sa intrii de pe telefon pentru ca eu nu am acces la internet de pe telefon si nu am nici wi-fi acasa

2 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Da, poti. Cel mai simplu este sa descarci aplicatiile si sa le copiezi pe telefon.

| FrozEenSoul a răspuns:

Salut big grin
Eu am un Samsung galaxy si merge e tot cu sistem androyd big grin
Bagi cablul de date conectezi telefonul (altfel nu merge) dar androydu face fite pe bune si fara misto adica la un momendat o sa iti apara o eroare in care zice process.android s-a oprit in mod neasteptat si trebuie sa stergi ceva de la setari.
Eu iti zic sa nu iti cumperi ca nu prea merge bine androidu straight face Bafta! Funda?big grin