| MadLoveee a întrebat:

Pot pune 2x8 gb rami si o placa video de 2 gb pe un laptop HP pavilion 17 notebook pc? Laptopul avand urmatoarele specificatii: Quad-core Amd A4-5000 APU with Radeon(TM) HD Graphics 1, 50 GHz, 4 Gb ram, 500 placa video. Astept raspunsurile voastre. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Troll...Poti pune doar memorie ram!
"placa video de 2 gb" Nu conteaza memoria video...Procesorul grafic face toata MUNCA IN GAMING!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Doar memorie!

| MadLoveee explică (pentru K0sti):

Merge o placa video de 1Gb?

| K0sti a răspuns (pentru MadLoveee):

Goguta, e laptop, nu desktop...nu schimbi piese cum ai tu chef!