| RoberTzZz a întrebat:

Salut am si eu o mica intrebare. Am o imprimanta HP C5280 all-in-one si acum mi-am schimbat calculatorul inainte aveam sistemul de operare pe 32bit iar acum pe 64bit si nu imi merg driverele am gasit pe net driver de 64 asa zicea ca e de 64 si nu pot sa scanez, dati-mi si mie un raspuns va rog cu linkuri de driver sau ce trebuie sa fac. Va multumesc ofer funda pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
| Th33ldeRg0d a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca acel driver e strict pentru windows xp x64, vista x64!

Pentru windows 7 x64 acest driver este necesar:
ftp://ftp.hp.com/pub/softlib/software11/COL30099/mp-74848-1/PS_AIO_02_NonNet_Full_Win_WW_130_140.exe

2 răspunsuri:
| Th33ldeRg0d a răspuns:

Ftp://ftp.hp.com/pub/softlib/software10/COL19062/mp-51074-5/100_235_PS_AIO_02_Full_NonNet_enu_NB.exe
Copiaza link-ul acesta in browser, dai enter, descarca, instaleaza!

| xplicitstudio a răspuns:

Descarca programul "Driver Detective" instaleaza-l, apoi dai scan, si dupa ce tremina el de scanat, da-i download pe drivereu care iti trebuie. Asta e singura solutie.