| rbt92 a întrebat:

Salut am si eu o problema. Am un Nokia 8800 Carbon Arte, de sambata oe display langa baterie imi arata iconita de la usb, ca si cum ar fi conectat la usb ( si nu este), nu ar fi fost nimic daca nu imi manca bateria, bateria mea tine in jur la 3 4 zile si acum nici macar o zi. Stie cineva cum as putea sa inchid usb-ul acela?

2 răspunsuri:
| MaduxD a răspuns:

Uita-te in spatiul in care se pune usb-ul.Acolo sunt asa zisele 'ramificatii'(chestiile acelea aurii). Probabil, ai apasat foarte tare pe USB cand l-ai bagat in telefon.De aceea el indica ca ar fi inauntru.Consulta pe cineva care se pricepe.Multa bafta!

| rbt92 explică:

S-a rezolvat problemabig grin mersi