| 非跳躍 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu PC-ul! De doua zile imi merge naspa, adica cand intru in LOL am 1000 ping si nu stiu de ce pentru ca am net destul de bun 100Mb de la RDS&RCS. Faza e ca daca intru acum in CSGO am 30 FPS si inainte aveam 300 FPS! E probabil sa fie de la net s-au mi s-a stricat placa video?

FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la placa video daca stii ca l-ai forjat mai mult de un an numai pe jocuri.

| 非跳躍 explică (pentru anonim_4396):

Pai am un GTX 750 TI OC 2GB si fac modelare 3D si ma si joc dar cu setarile la medium

| KanezuY a răspuns:

Este posibil sa ai virusi in calculator.Dai o reinstalare window si se rezolva.

| 非跳躍 explică (pentru KanezuY):

E posibil de la noul update de windows 10 ca am instalat ccleaner si acum am 300 fps ca am sters ceva da tot am ping mare

| CDumi49 a răspuns:

Conecteaza-te la net cu fir.FPS urile putine sunt de la PING