| Daniel1704 a întrebat:

Salut, am un aparat de fotografiat SAMSUNG LENS cu camera de 10.2 MP cu o problema extrem de enervanta si anume NU iese obiectivul ( ochiul ala din sticla ). Prima data am crezut ca este de la baterii ( credeam ca s-au consumat si nu mai au forta sa scoata obiectivul ), dar i-am schimbat si bateriile si tot la fel face. Va rog sa ma jutati!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasă butonul de play pentru a te asigura că totuși aparatul funcționează, apoi intri la setări și resetezi prin restaurarea setărilor inițiale (Load defaults). Închizi și redeschizi aparatul, dacă tot nu funcționează abia atunci mergi la garanție.

2 răspunsuri:
| Annitu30 a răspuns:

Du-l la service. daca il ai inca in garantie, cu=atat mai bine

| anonime001 a răspuns:

Incearca sa mergi la magazinul de unde l-ai cumparat daca il mai ai in garantie? si daca te-am ajutat Funda happy