| ElGreco88 a întrebat:

Salut, am un scuter yamaha mbk nitro de 49cmc si nu se duce mai mult de 60, la 60 pur si simplu nu mai merge si ajunge destul de repede la 60 adica daca ar fi puterea lui maxima de 60 ar trebui sa ajunga cu greu la 60 km/h,, Deci, cine stie unde este limitat, adica in ce zona se afla acel limitator la un Yamaha Mbk Nitro!? Multumesc,

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

E scuter omule, cat ai vrea sa duca? 300 km/h?

| Banciu_Sorin_1999 a răspuns:

Nu stiu frate ce se intampla ca asa pasesc si eu cu un yamaha mbk minarelli..se duce 60 ajunge foarte repede la 60 si de acolo se infunda..am incercat si in vale sa vad daca urca mai mult si nu urca