| Anonimus100 a întrebat:

Salut.Am un smart mini, telefon de la vodafone.Cand intru pe magazin play,la aplicatiile mele,imi apare sa actualizez multe programe precum : gmail,google,google drive, sinteza vocala google.Sunt programe pe care le-am dezinstalat eu pentru ca nu le foloseam. Ce trebuie sa fac sa nu imi mai apare sa le actualizez. vreau sa le sterg definitiv.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in Aplicatiile mele (ale tale)din Magazin play.Nu la Instalate ci la Toate.In dreptul fiecarei aplicatii ai un X.Da pe el si apoi le stergi pe cele care nu le ai instalate sau nu iti mai trebuiesc. Daca mai vrei detalii scrie-mi pe privat.

| nicusor222 a răspuns:

Salut big grin Mult mai usor e sa le dezinstalezi frumos si dupa care te duci in magazin play < in partea stanga ai 3 liniute suprapuse dai acolo < setari

| nicusor222 a răspuns (pentru nicusor222):

Mergi la actoalizeaza aplicatiile si dai sa nu se actoalizeze niciodata

| Anonimus100 explică (pentru nicusor222):

Cand intri la programe instalate, nu imi apar si acestea pe care trebuie eu sa le actualizez.

| Anonimus100 explică (pentru nicusor222):

Nu se actualizeaza automat, ma pune pe mine sa le actualizez.