| LikeIT a întrebat:

Salut, am vazut la multi pe site-uri create in wordpress ca au reclame puese pe marginea pagini unele care sunt fixe si cand dai scrol de pagina rman fixe, altele care sunt pozitionate in top si acolo stau. Exista vreun plugin care face acest lucru? ma intereseaza si pe mine sa pun o reclama adsense pe margine in stanga sus si sa fie fixa, ma poate ajuta cineva? chiar am nevoie.
Si daca tot veni vorba, in tos-ul de la google adsense zice ca reclamele nu pot fi puse in astfel de conditii, sau in pop-up-uri, ce credeti se poate in situatia mea?
Mersi foarte mult.

http://corectdrpciv.altervista.org/tw/upload/banner.png

1 răspuns:
| AlynnU a răspuns:

Dap, cauta Google AD la pluginuri sau ceva de genulwinking