| Florin3234 a întrebat:

Salut caut si eu un program, nu stiu cum sa ma exprim asa ca o zic pe Romaneste. Sa poti descarca sau instala un program, joc in calculator dar dupa ce ii dai restart totul revine la normal ca inainte sa se instaleze nimic.( Tin minte ca aveam la calculatoare de la orele de informatica programul dar nu mai stiu cum se numea ceva gen "Freezer"). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este deep freeze care dupa restart iti sterge tot ce ai facut sau mai este sandboxie care ruleaza orice intr-un mediu virtual