| Iustin_Maxim_1996 a întrebat:

Salut,cum fac un scurt circuit in interiorul sursei? Intreb pentru ca nu mai trimite curent sursa, iar cineva mi-a spus sa fac un scurt in interiorul sursei.Am mai facut un scurt firului ala pe mare pe care il bagi in placa de baza, nu mai stiu cum ai spune.Ce trebuie sa fac exact? Va rog explicati pas cu pas pentru ca nu ma prea pricep ori dati-mi un link de la un clip care arata asa ceva.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa îți arzi toate componentele sau de ce sa faci asa ceva? Du o la un service lasă sfaturile celor care își bat joc de tine.

| Iustin_Maxim_1996 explică (pentru suntserios):

M-am gandit sa-mi iau una noua si asta o sa si fac.

| Panamax a răspuns:

Acel cineva si-a batut joc de tine.