| DRAGOSH977 a întrebat:

Salut de ce mi-a aparut pe ecran la pc o linie galbena suptire de sus in jos si trece si peste bara de stare va rog spuneti,fundaa

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Cel mai probabil e de vina monitorul daca linia apare si inainte de a intra in windows. Si mai ales daca ai un monitor crt.

| DRAGOSH977 explică (pentru nutepriveste21):

Si nu stii daca-l duc la garantie il primeste?

| nutepriveste21 a răspuns (pentru DRAGOSH977):

Sigur ca-l primeste dar monitoarele de tipul asta consuma multa energie asa ca o investitie intr-un monitor lcd sau ceva de genul, ar fi binevenita.

| DRAGOSH977 explică (pentru nutepriveste21):

A scuze monitoril este lcd

5 răspunsuri:
| Acier a răspuns:

Incearca sa conectezi alt monitor. Daca inca apare e stricata placa video. Daca nu mai apare e stricat monitorul.

| DRAGOSH977 explică (pentru Acier):

Si daca e placa jocurile mai imi vor merge?