| Volppe a întrebat:

De fiecare data cand intru pe CS:GO ma joc putin si dupa cateva minute imi apare blue screen cu eroarea STOP:0x0000001E ce as putea sa fac in legutura cu aceasta problema? Si inca un lucru doar pe CS:GO imi face asa am incrcat si alt joc si pe acela ruleaza normal. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Hmm, s-ar putea sa fie jocul sau sistemul de vina. Incearca sa reinstalezi jocul. Si daca persista si dupa reinstalare, s-ar putea sa fie sistemul de vina...

| Volppe explică (pentru Ssssmokin):

Si ce ar trebui sa fac sa ruleze normal ca l-am reinstalat de 3 ori