| DariuS_7026 a întrebat:

Deci am o problema cu descarcarea unor programe.De exemplu yahoo...il descarc si cand dau pe instaleru ala ca sa imi descarce lucrurile necesare pentru yahoo imi zice ca nu imi merge internetul...asa imi face si la alte programe. Netu mie imi merge.pot intra pe net, sa descarc lucruri, etc dar nu pot sa descarc cv printr-un program sau sa ma conectez pe yahoo..Imi ziceti si mie care e problema? P.S.:am net de la RDS

Răspuns Câştigător
| AlecsStyle3 a răspuns:

Salut!
Asigurate ca data si ora PC-ului sunt corecte(in caz ca nu-s bune, punele tu pe cele corecte). Daca nici asa nu merge, descarca Piriform cCleaner si fa o curatare.Bafta!

| DariuS_7026 explică (pentru AlecsStyle3):

Da se pare ca nu a mers... va rog altcineva imi da niste detalii ca nu inteleg care e problema cu netu...mam conectat din nou dar tot asa imi face..pe site-uri pot sa intru dar nu imi merge messu si nici sa instalez cross fire-ul

2 răspunsuri:
| DariuS_7026 explică:

Da se pare ca am rezolvat..pt toti cei care au aceleasi probleme faceti astfel:intrati in control panel apoi internet options, apoi connections, apoi dati pe conectiunea voastra (de ex la mine e rds) si apoi debifati casuta aia de la proxy server(use a proxy sv blablabla nu stiu ce)