| Barbu_Liviu-Costin_1993 a întrebat:

Din ce cauza la un laptop nu se vede nimic pe ecran cand il pornesc cu bateria in el, iar daca il pornesc fara baterie se vede. Placa video poate fi raspunsul?

3 răspunsuri:
| xXLegendaryyXx a răspuns:

Daca placa video era defecta ar trebui sa ti se vada in multe culori sau sa seteze rezolutia cum vrea ea.

| Barbu_Liviu-Costin_1993 explică (pentru xXLegendaryyXx):

Poi si atunci care este problema? Imi poti spune? Multumesc

| xXLegendaryyXx a răspuns:

Sincer sa iti spun eu chiar nu stiu care e problema dar am comentat si eu fara sens sa stii ca nu e din cauza la placa video...Probabil bateriile sunt "moarte".