| TheodorMTA a întrebat:

Salut fratilor, cand instalez windows 10 de pe dvd sau alte windows-uri imi apare tot ca se incarca pana cand trebuie sa apara meniul de instalare si dupa se opreste tot aici si nu apare nimic, ramane imaginea cu windows 10 si nu imi arata nimic...! Multumesc foarte mult.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Hardul ala e in toate mintile?

| TheodorMTA explică (pentru K0sti):

Nu stiu... facea figuri si atunci cand am pus ultima data windows-ul...

| TheodorMTA explică (pentru K0sti):

Si ce sa-i fac?

| K0sti a răspuns (pentru TheodorMTA):

La un hard disk nu ai ce sa-i faci cand incep problemele! Ala se schimba! Dar nu cand e prea tarziu si nu mai poti recupera datele de pe el! Cat inca merge, prost da merge!