| MeMeMe97 a întrebat:

FUNDA~~~!~~~

Am si eu o instalatie pentru pom pe care as vrea sa o leg la un "Starter". Mentionez ca are 5 fire cu leduri si celelalte 2 care sunt pentru bagat in priza! Am un starter dar nu stiu sa le leg aoclo! please help me:X

2 răspunsuri:
| andrystefan a răspuns:

Nu prea ma pricep cred ca ar trebui sa il legi de unul din alea 2 fire de la priza. ca dac il pui pe unul din alea 5 nu o sa mearga decat randul respectiv.

| vlad97dudu a răspuns:

Ai reusit sa legi starterul? zi-mi si mie cum ai facut-o plzz