| ThatsMethod a întrebat:

Mi-am luat acum o saptamana un laptop Lenovo.Merge perfect, dar problema e ca nu prea merge reteaua de wifi pe el. Pe telefoane si pe calculator merge perfect, dar pe laptop rar se conecteaza. Am dezinstalat driverele si cam tot asa face. Are cineva vreo idee? Multumesc mult, funda!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Am dezinstalat driverele si cam tot asa face...si ai vrea sa mearga fara drivere?

| ThatsMethod explică (pentru K0sti):

Se instaleaza automat happy

| K0sti a răspuns (pentru ThatsMethod):

Le instalezi tu, manual, ca de aia iti da producatorul drivere!

| Zaygon a răspuns:

Ce windows ai si ce model de laptop ai?